x

6.png (411 KB)

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Koko Paspas

Ev ve iş yerlerinde kullanımı yaygın olan paspaslar, aynı zamanda kapı girişlerinin tamamlayıcı parçaları arasında yerini alıyor. Paspas materyallerinde kullanılan ham maddeler, hem paspasın kullanıldığı alanı temiz tutuyor hem de dayanıklı yapıları ile uzun süreli bir kullanıma imkan tanıyor. Chilai Home bünyesinde yer alan Koko paspas seçenekleri, tüketici beklentilerini karşılar nitelikte. Koko paspas üreticisi Chilai Home, birbirinden farklı model ve tasarım seçeneklerini sizlerle buluşturuyor.

 

Çevre Dostu Üretim Anlayışı ile Koko Paspas Serisi

Bu seri adını, Ekvator bölgesinde ünlü bir elyaf türü olan ‘koko’dan alıyor. Hindistan cevizi ağacının kalın dış kabuğundan elde edilen bu elyaf türü, kaliteli dokusu ile oldukça önemli bir yere sahiptir. Koko kıl paspas modellerinin ham maddesi niteliğindeki bu elyaf türü, Hindistan cevizi ağacının kabuğundan ayrıldıktan sonra bir süre suda bekletiliyor. Yumuşayan kabuklar çeşitli aşamalarla işlenerek, adeta bir fırça dokusuna erişiyor. Kazandığı bu fırça dokusu, kaliteli Koko paspas modellerini öne çıkaran önemli bir özellik oluyor. Çünkü fırça yapısı sayesinde paspasın toz ve kir tutuş gücü artıyor. Selülozik yapısı ile nemi de kolayca emebiliyor. Öyle ki, Koko paspas modelleri gerek sahip olduğu ham madde gerek işlenme teknikleri ile oldukça değerli bir üretim sürecinden geçiyor. Chilai Home, “Memnun müşteri, çevre ile dost” sloganı ile çevre dostu üretim süreçlerine devam ediyor. Müşteri talep ve beklentilerine, kaliteli ve ekonomik bir şekilde yanıt veriyor.

 

Yaşam Alanlarınıza Renk Katın!

Gerek tasarımları gerek renk detayları ile sınırsız desen Koko paspas çeşitleri, yaşam alanlarınızı canlandıracak. Ev veya iş yeri gibi birçok alanda kullanılabilen paspaslar, iç ve dış mekanlar için de uygunluk gösteriyor. Eğer bir apartmanda ya da site içerisinde yaşıyorsanız, iç kapı önü paspası olarak Koko serisini tercih edebilirsiniz. Bahçeli veya müstakil bir evde yaşıyorsanız ya da ofisiniz bu tarz bir konut türünde ise dış kapı önü paspası oldukça işinizi kolaylaştıracaktır. Materyal bazında birbirinden ayrılan iç ve dış kapı paspas seçenekleri tasarım anlamında birçok alana uyum sağlayabilir. Koko paspas çeşitleri arasında hayvan motiflerinden, yazı detaylarına kadar birçok farklı seçenek yerini alıyor. Fil, penguen, kelebek ya da kurbağa detayları, özel renk tonları ile birlikte kullanıcının karşısına çıkıyor. Karo, siyah-beyaz çizgili ya da leopar desen birbirinden farklı kapı paspası seçeneği mevcut olup, bu paspasların içerisinde bulundurduğu ham maddeler kir tutucu, özel bir yapıya sahiptir.

 

Koko Paspas ve Kullanım Avantajları

Çevre dostu bir üretim anlayışı ile tasarlanan ithal Koko serisi, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Paspasların kaliteli ve dayanıklı yapısı, uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Etkin bir şekilde hijyen sağlayan birbirinden farklı Koko paspas çeşitleri, yaşam alanlarınız için vazgeçilmez birer parçası olarak yerini alıyor. Koko serisinin paspas özellikleri ve avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 

  • Selülozik yapısı sayesinde suyu kolayca emer.
  • Fırçalı yapısı ile toz ve kir tutuşu yüksektir.
  • Kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir.
  • Paspasın üstü elektrikli süpürge ile süpürülebilir,
  • Paspasın alt kısmı nemli bir bezle silinerek, kolayca temizlenebilir.

 

Paspas temizliği için çamaşır suyu ya da farklı kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir. Aynı zamanda yoğun bir su akışı altında bırakılmamalı, su ile uzun teması önlenmelidir.

 

Sizler de Chilai Home bünyesinden beğendiğiniz ürünü satın alabilir, bireysel ya da toptan olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Koko toptan fiyat hakkındaki tüm detayları, ürün seçiminizin ardından değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.