x

15.png (408 KB)

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İç ve Dış Kapı Önü Paspasları

 

Evlerin iç kısımlarında tercih edilen halı, kilim, yolluk gibi ev aksesuarları ile birlikte evin önündeki dış mekanların da temiz kalmasına yardımcı olan kapı önü paspası, ev alışverişinde akla gelen ürünlerin başında gelmektedir. Dış kapıların önlerine konulan ve temizlik ile şıklığı bir arada sağlayan bu dış kapı paspası, evlerin dışında kullanılmasının yanı sıra apartman girişleri ve iş yerlerinde de tercih edilmektedir. Orijinal tasarımları ve kaymaz tabanlı özellikleri ile sadece dış mekanlarda değil iç mekanlarda da oldukça kullanışlı bir ev aksesuarı olmaktadır. Polyester dokuma ile üretilen ve çeşitli ebatlara sahip paspas kapı önü için dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Dayanıklı ve koku yapmayan PVC tabanları ile uzun ömürlü kullanımları bulunmaktadır. Kare, oval, dikdörtgen gibi çeşitli boyutlarda üretilen ve renk ve model seçenekleri ile evinizin dışına ve içine uygun dış kapı önü paspasları, evlere hem temizlik hem de modern bir görünüm sunmaktadır.

 

Mekan Dostu Paspas Modelleri

 

Dışarıdan gelen kişilerin evlerinin  önünde veya apartman önlerinde bulunan paspaslar sayesinde eve girmeden ayakkabı altlarını temizlemelerine katkı sağlamaktadır. Apartman dış kapı paspası, apartman temizliğine de olumlu etkileri bulunmaktadır. Kişilerin ayakkabıları ile dışarıdan taşıdıkları ot, çamur gibi kirlerin paspas üzerinde temizlenmesi sayesinde içeriye kir girişi önlenmiş olmaktadır. Apartman paspasları dışında evlerin önüne konulan ve hoş bir görünüm sunan dış mekan kapı önü paspası da toz ve bakterilerin dışarıdan içeriye girmesini önler. Hijyen açısından büyük bir katkı sağlayan bu paspas çeşitleri, sahip olduğu evin kapısını da dekoratif açıdan özelleştirmektedir. Sadece dış mekanlarda değil ev içlerini de güzelleştiren bu ürünler, kişinin zevkine ve ihtiyacına göre çeşitli modellerde tasarlanmaktadır. Gelen misafirlerinizi “Hoşgeldiniz” veya “Welcome” mesajı ile karşılayabilecek modeldeki paspas çeşitleri dışında farklı desende ve renkte karakteristik özelliklere sahip paspas modellerini de tercih edebilirsiniz.

 

Dış Kapı Paspas Temizliği

 

Koku yapmayan ve toz ve kiri tamamen temizleyen iç kapı önü paspası, modellere göre farklı temizleme seçeneklerine sahiptir. Sert yapısına sahip modellerde dış kapı paspasını ters çevirip silkelemek yeterli olmaktadır. İçerisindeki tozların silkeleme ile kolayca temizleneceği bu yöntem oldukça kullanışlıdır. Ayrıca su ve deterjan ile de temizlenebilir. Elektrik süpürgesi ile de temizliğinin yapılmasında herhangi bir sorun bulunmayan dış kapı paspasları, tabanındaki malzemenin PVC olmasından kaynaklı da kayma yapmaz. Polivinil Klorür olarak bilinen plastik kapı önü paspası, üretildiği PVC maddesi ile dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı olma özelliği sayesinde kolay kolay deforme olmayan ve kırılmayan dökülmez taban ile uzun ömürlüdür.  İçeriye toz ve kirin girmesini önleyen Chilai Home dış kapı paspasları, modern çizgilerden oluşmuş desenleri ve eğlenceli şekilleri ile evinizin önünü güzelleştirecek birçok modeli bulunmaktadır.

 

İç ve Dış Kapı Önü Paspas Kullanmanın Avantajları

 

Dış kapı paspas çeşitleri, dış yüzeylerde oluşan kir ve bakterilerin içeri girmesini önleyerek iç mekanların temiz kalmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde ayakkabı altlarına yapışan çamur ve kirleri evlerin önünde bulunan dış kapı paspasları sayesinde temizleyebilir ve evlerin daha hijyenik olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca zevkinize uygun seçebileceğiniz bu paspas modelleri eviniz ile olan uyumu ile de ayrı bir hava katacaktır. Sadece dış kapı önüne değil evinizin içinde de oldukça şık duracak iç kapı paspas modelleri, evinizdeki konsepte uygun tarzlarda bulabileceğiniz birçok tarzda üretilmiş desenleri bulunmaktadır. Balkon giriş ve çıkışlarında veya oda kapılarına da koyabileceğiniz bu ürünlerin kaymaz tabanlı özellikleri sayesinde herhangi bir olası tehlikenin de önüne geçmektedir. Dış kapı paspas fiyatları ile ilgili fiyat araştırması yapmak istiyorsanız Chilai Home sayfasından istediğiniz tarzda ürünlerin detaylarına ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.