x
Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pet Paspası

Evdeki hayvan dostları düşünülerek tasarlanan pet paspası sayesinde evdeki hayvan dostlarımız da vücutlarını sıcak ve yumuşacık bir alana yaslayabilmektedir. Kullanışlı olma özelliğine sahip pet paspasları evinizde koyduğunuz alana da ayrı bir hava katacaktır. Farklı desenlerde ve eğlenceli bir yapıda olan pet paspasları sayesinde köpeğinizin kendine özel bir alanı olacaktır. Boyutları farklı olması sayesinde evinizde hangi alana koyacağınıza daha iyi karar verebilirsiniz. Yatağının ya da yemek bölümünün olduğu alanı seçebilir ya da köpeğinizin evde vakit geçirmekten en çok keyif aldığı bir alana pet paspasını yerleştirebilirsiniz. Üzerinde oynamaktan ve yatmaktan oldukça keyif alacak ve sıcacık bir zemin üstünde yatmanın mutluluğunu da sizlere hissettirecektir. Evinizdeki mobilyalara ve duvar rengine uygun desenlerde olan pet paspaslarından birini evinizdeki dostunuza alabilir ve onun konforlu alanını biraz daha genişletebilirsiniz.

 

Evdeki Dostlarımıza Özel Pet Paspasları

Evinizdeki dostların dikkatini çekmek için kemik şeklinde özel olarak tasarlanmış pet paspas modelleri, bulunduğu odaya hoş bir hava katmaktadır. Farklı renklerde ve boyutlarda üretilen evcil hayvan paspası, köpeğinizin boyuna ve kilosuna göre uyum sağlamaktadır. Köpeğin cinsiyetine göre siyah, kırmızı, mavi, pembe gibi renklere sahip bu paspas modelleri, pati izleri, mesajlar gibi eğlenceli desenleri ile de odaya karakteristik bir hava katmaktadır. Eğlenceli tasarımlara ve sözcüklere sahip pet paspas modelleri sayesinde evindeki enerji de artacak ve kendinizi hayvan dostlarınız ile birlikte çok daha mutlu hissedeceksiniz. Güvenli ve huzurlu bir evde kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayacak pet halıları sayesinde gününün çoğunu paspasının üzerinde oyun oynayarak ya da güneşlenerek geçirecektir. Koşup oynadıktan sonra yine dinlenmek için de sahip olduğu halısının üzerine yatarak güzelce dinlenecektir.

 

Pet Paspas Temizliği

Sizler ile birlikte aynı evi paylaşan hayvan dostlarınızın temiz kalması hijyenik açıdan önem teşkil etmektedir. Sokaktan geldikten sonra temizliğini yaptığınız dostlarınızın yaşam alanları da temiz olmalıdır. Bu tür talepler sonucunda üretilen ve birçok müşteri tarafından da  tercih edilen pet paspas faydaları sayesinde hem evcil hayvanlar hem de evcil hayvan sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Hav yüksekliğinin 10 mm olması ve hav yapmaması sayesinde köpeğinizin daha rahat nefes almasını kolaylaştırır. İçerisinde toz ve kir barındırmayan pet paspas halısı, esnek yapısı sayesinde çamaşır makinesinde 30 derece hassas yıkama programında kolaylıkla yıkanabilir. Yıkama sırasında çamaşır suyu ve ağartıcı gibi ürünlerin kullanılmasından kaçınmak gereklidir. Canlı renk kalitesine sahip bu pet paspas halıları, satın alındığı zamandan itibaren 2 yıl süren üretici garantisi de bulunmaktadır.  Evinizdeki dostlarınız için Chilai Home pet paspas bölümünden zevkinize uygun paspas modelini satın alabilir, dostunuza hediye edebilirsiniz.

 

Evdeki Dostlarımıza Ait Pet Paspası Özellikleri

Evdeki dostlarımıza uygun olacak şekilde üretilen pet paspasları hem konforlarını hem de sağlıklarını koruyacak şekilde üretilmektedir. Bu paspaslar da diğer halı modellerinde olduğu gibi sağlık açısından antibakteriyel özelliklere sahiptir. Köpek dostlarımız insanlar gibi alerjik bir yapıya sahip olabilmektedir. Bu nedenle temizliği sırasında çamaşır suyu ya da çeşitli kimyasallar kullanılmaması gerekir. Çamaşır suyu aynı zamanda pet paspasının zarar görmesine yol açacaktır. Pet paspası özellikleri arasında hav yapmama özelliği de bulunur. Tüylenme ve ipliğin çıkmaması sayesinde köpeklerinizde kaşınma ve hapşırma gibi belirtiler görülmez. Pet paspasları ayrıca kaymaz taban özelliğine sahiptir. Köpeğiniz üzerindeyken rahatça hareket edebilmektedir. Çamaşır makinesinde rahatça yıkanabilme özelliği sayesinde kirlenen pet paspasları hızlı bir şekilde temizlenebilmektedir. Kullanışlı ve eğlenceli modeller ile sevimli dostlarımızın evdeki alanlarını daha iyi belirleyebilir ve onları alacağınız paspas ile mutlu edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.