x

16.png (361 KB)

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yatak Odası Halısı

 

Halıların, odada bulunan mobilyalar ile bütünlük sağlamasının yanında kış zamanlarında sıcaklık ve yalıtım sağlama gibi izolasyon özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca ses yalıtımı ve kayma düşme gibi riskleri azaltıcı etkileri de bulunmaktadır. Ev dizaynlarında oda ve mobilya tercihine göre en çok önem verilen ev aksesuarlarının başında halılar gelmektedir. Mutfak ve salon gibi yerler dışında yatak odalarında da kullanılan halılar oldukça önemlidir. Yatak odası halısı modelleri satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Sadece dekorasyon olarak düşünülmemesi gereken bir ürün olan yatak odası halısı, kimyasal malzemelerden ve ürünlerden yapılmış halı ürünlerinin tercih edilmesi sebebi ile uyku sırasında odada bulunan kişileri hasta edebilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple modern dizaynlarının ve renk çeşitliliğine sahip yatak odası halı modelleri dışında da antibakteriyel ve antialerjik özelliğe sahip ve hav yapmayan halılar tercih edilmelidir.

 

 

Yatağınıza Yatmadan Hemen Önce Yumuşacık Halılara Basın

 

Gece yatmadan önce en son basılan ve uyandıktan sonra da ilk basılan yer olan yatak odası halısı, yumuşak yapıda olması sayesinde kişiyi rahatlatan bir yapıdadır. Yatak odası halısı peluş tarzda üretilen modelleri ile kullanıcısına yumuşaklık ve sıcaklık hissini her daim verebilmektedir. Yeni ev dekorasyonlarında daha küçük halı modelleri tercih ediliyor olsa da üretilen farklı ebatlardaki halılar sayesinde odanın büyüklüğüne veya ihtiyaç duyulan alanlara göre halı satın alınabilir. Dikdörtgen şeklinde üretilen ve üzerinde geometrik dizaynların bulunduğu modellerin yanında odaya ayrı bir hava katan çiçek motifleri gibi farklı renk ve seçenekte tasarlanan yatak odası halısı yuvarlak tarzda da üretilmektedir. Yatak odası halısı ölçüleri, odanızın ve mobilyanızın boyutlarına göre tercih edilmelidir. Üretilen modelleri ile her kesime uygun halı modelleri her kesimden halı müşterisini memnun etmektedir.

 

Yatak Odası Halısı Modelleri

 

Yatak odası için halılar, yatak odasının sahip olduğu metrekareye ve mobilyaların boyutlarına göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Büyük bir yatak odasına sahip biri iseniz farklı boyutlarda alabileceğiniz yatak odası halısı seti ile odanızda uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca yatağınızın altında boşluk varsa ve sürekli toz oluşmasından şikayet ediyorsanız birden fazla alabileceğiniz çok parçalı halı modelleri ile yatak odası zeminlerini kapatabilirsiniz. Yaklaşık olarak 10 mm hav yüksekliğine sahip yatak odası halısı modelleri, hav oluşturmayan özelliklere sahiptir. Antibakteriyel ve antialerjik yapıda olması da uyku sırasında kişilerde herhangi bir alerjik sorun oluşturmaz. Havada uçuşan tozları toplayan ve bakteri gibi oluşumları içerisinde barındıran yatak odası halıları asla tercih edilmemelidir. Bu halılar ileride astım sorunları gibi alerjik rahatsızlıklarının başlamasına sebep olabilmektedir. Evin diğer odalarında olduğu gibi yatak odası halısı da zeminin rengine, mobilya seçimine, perde desen ve modeline göre farklılık gösterebilmektedir.

 

Yatak Odası Halısı Temizliği

 

Yatak odası halıları en az kirlenen halılardan biri olmaktadır. Yemek ve içeceklerden kaynaklanan kirlenmenin minimum düzeyde olduğu bu halılar yinede bakteri üretmeyen tarzda ve kendini temizleyebilen özellikte olmalıdır. Ayrıca diğer odalarda bulunan halılar kadar yıkanabilir yatak odası halısı da satın alırken tercih edilmesi gereken önemli bir özelliktir. Yatak odası halılarının, 30 derece hassas yıkama programında yıkanabilme özelliği bulunmaktadır. Çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilen bu ürünlerde çamaşır ve ağartıcı ürünler kullanılmaması gereklidir. Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülen ve renk kalitesini bozmayan yatak odası halıları, iki yıl süren üretici garantisi ile birlikte satılmaktadır. Chilai Home yatak odası halısı fiyatları  ve farklı ebatlarda üretilen halı modelleri  ile ilgili araştırmalar yaparak size en uygun ürünü ister bireysel ister toplu olarak satın alabilir ve yatak odanıza yeni bir hava katabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.